OTO KILKA Z SETEK REALIZACJI WSPIERANYCH PRZEZ GVS

Wstaw tytuł i opis obrazu

Na każdym obrazie możesz dodawać dowolny tekst - masz pełną swobodę.

Dostosuj animację

Animacje zdjęcia i tekstu możesz ustawić osobno.
Dzięki temu możesz uzyskać różne oszałamiające efekty

Masz mnóstwo możliwości

Eksperymentuj, uzyskuj oszałamiające efekty i oczywiście baw się dobrze.

Międzynarodowe lotnisko Daxing w Pekinie
Obecnie to najnowocześniejsze lotnisko na świecie. System sterowania oświetleniem opartym o magistralę KNX został w całości stworzony na urządzeniach GVS. Dotyczy to zarówno świetlenia wewnątrz terminali ojak i oświetlenia płyty postojowej lotniska.
Hotel Herbarium Resort & Spa Chomiąża Szlachecka
W zestawieniu znajduje się również Polski akcent. 
Przyjazny dla środowiska hotel HERBARIUM HOTEL & SPA
z inteligentnym systemem sterowania, oprócz komfortowych pokoi  i bogatej funkcjonalności zapewniającej rozrywkę i relaks, oferuje gościom wyjątkową okazję do pełnego korzystania z geniuszu inteligentnego systemu hotelowego, opartego w całości na produktach GVS. Obsługa wielofunkcyjnej sali konferencyjnej z systemem sterowania oświetleniem, basen z wizualnym modułem ściemniania; pokoje wyposażone w inteligentny ekran dotykowy do kontroli temperatury, oświetlenia oraz scen. 

Międzynarodowe lotnisko Hangzhou-Xiaoshan
Sterowanie oświetleniem wewnętrznym, czujniki czujniki obecności, bramki integracyjne do systemu DALI, oraz pozostałe urządzenia systemu KNX dostarczył GVS.
Shanghai Disneyland
Aby bajkowej scenerii nadać nowoczesny wygląd, który robi wrażenie nie tylko na dzieciach potrzebna jest najnowsza i niezawodna technologia. Nocna iluminacja budynków i efekty świetlne sterowane są urządzeniami GVS.
Apartamentowiec Pearl river Jinmaofu w GuangZhou
Urządzenia GVS sterują oświetleniem, zasilaniem, systemem HVAC
Estońskie Muzeum Narodowe w Talinie
Sterowanie oświetleniem w całym budynku muzeum. Światła ekspozycyjne, użytkowe oraz iluminacja budynku sterowane są przez urządzenia KNX. Do sterowania oświetleniem zastosowano wielofunkcyjne 7" panele GVS. 
Centrum lotów kosmicznych w Xichang
Urządzenia GVS sterują podstawowymi funkcjami budynku. Oświetleniem, zasilaniem, ochroną przeciw słoneczną oraz utrzymaniem temperatury. Do sterowania użyto wielofunkcyjnych 5" paneli GVS.

GVS Polska

Trasa Północna 16C

65-119 Zielona Góra

Tel: +48 507 043 159

biuro@gvspolska.pl

www.gvspolska.pl

www.gvs.sklep.pl